Nemokamas lapkritis Lenkijos karališkosiose rezidencijose

Lapkritis gal ir nėra pats geriausias mėnuo kelionėms, bet užtat visoje Lenkijoje vyksta puiki akcija – nemokamas lapkritis Lenkijos karališkosiose rezidencijose. Akcija yra kasmetinė ir kasmet sulaukia daug gerbėjų. Šiemet akcijoje dalyvauja net 9 muziejai visoje Lenkijoje.

Karališkoji pilis Varšuvoje ir Rūmai po Skarda

Nemokamas lankymas nuo antradienio iki sekmadienio 14.00–18.00, trečiadieniais 10.00-18.00. Šalia esančius Rūmus po Skarda galima lankyti nuo antradienio iki sekmadienio 10.00–17.00. Nemokamų bilietų skaičius yra ribotas. Vietoje galima įsigyti audiogidą už 10 zl (atskirai po pilį ir Rūmus). Dėmesio! Bernardo Belotto parodos lankymas yra mokamas.

Karališkieji Lazienki Varšuvoje

Kviečia apsilankyti nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 30 d. Pirmadieniais muziejus nedirba. Lankyti galima Rūmus ant Vandens, Senąją Oranžeriją su Karaliįkoju teatru, Medžiotojų rūmus, Kubickio arklides bei Kantonistų kareivines. Darbo valandas ir aktualiasią informaciją galima patikrinti oficialiame puslapyje: https://www.lazienki-krolewskie.pl/en/zwiedzanie/godziny-otwarcia

Karaliaus Jono III rūmai Vilanove (Varšuva)

Rūmus ir parką galima lankyti pirmadienį ir nuo trečiadienio iki sekmadienio (antradieniais ir lapkričio 17 d. rūmai yra uždaryti). Muziejus dirba 10.00–16.00 (įėjimas iki 15.00), bilietų skaičius yra ribotas.

Malborko pilis

Apie Malborko pilį rašiau kiek plačiau: https://povarsuva.lt/2019/07/25/malborkas-nepakartojamas-fantastiskas-ispudingas/ Dėmesio! Gido paslaugos ir audiogidas yra mokami papildomai.

Vavelio pilis Krokuvoje

Nemokamas lankymas nuo antradienio iki sekmadienio 13.00–17.00 (įėjimas iki 16 val.). Bilietų skaičius yra ribotas.

Liublino pilis

Aplankyti nuolatines ekspozicijas nemokamai kviečia lapkričio 2, 8, 17, 24 ir 29 dienomis.

Akcijoje taip pat dalyvauja Veličkos pilis (Zamek Żupny w Wieliczce), Karališkoji pilis Poznanėje bei Sandomiežo Karališkoji pilis.

Povarsuva.lt tai asmeninis non-profit projektas, kur dalinuosi patarimais ir savo žiniomis apie Varšuvą. Jeigu pasinaudojote patarimais ar radote naudingą informaciją, pasidalinkite su kitais palikdami atsiliepimą puslapyje, FB paskyroje arba pasidalindami savo FB puslapyje. Ačiū!

Su planu po Varšuvą

Specialiai tiems, kurie mėgsta pažinti miestą savarankiškai. Individualiai parengtas planas leis miegautis pasivaikščiojimu po Varšuvą nesukant sau galvos apie tai kur pavalgyti, kur nueiti, ką dar pamatyti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s