Specialūs pasiūlymai

Mielai dalinuosi su Jumis savo draugų ir partnerių paslaugomis. Tarp jų rasite mano kolegę-gidę iš Krokuvos, fantastišką pasiūlymą norintiems pamatyti Varšuvą savarankiškai, ekskursiją po Varšuvos Karališkąją pilį bei specialų pasiūlymą Lenkiškos virtuvės mėgėjams.

Verta čia užsukti reguliariai, nes pasiūlymų bus daugiau!

Warsaw in a box

Idealus pasiūlymas tiems, kas nori atradinėti miestą savo ritmu, pamatyti paslėptas vietas, apie kurias žino tik vietiniai gyventojai, gauti minimumą istorinių žinių ir niekur neskubėti. Dežutėje rasite knygutę-planą, smagias užduotis, kuponą kavos puodeliui bei bilietus į F. Chopino koncertą (priklauso nuo pasirinkto varinato). Užsakyti galima www.warsawinabox.org (svarbu paminėti komentaruose “AtraskVarsuva” arba per mano puslapį el. paštu: atraskvarsuva@gmail.com. Dežutė kolkas yra tik tai rusų k., bet jau ruošiamas jos angliškas variantas!

Ekskursija po Krokuvą

Ekskursija po Krokuva lietuviškai. Keli ekskursijų variantai, profesional gidė jau ir tiesiog žmogus be galo mylintis Krokuvą. Ekskursijas užsakyti galima krokuva.eu (svarbu paminėti užsakant, kad informacija radote “AtraskVarsuva” arba per mano puslapį el. paštu: atraskvarsuva@gmail.com

Ekskursija po Varšuvos Karališkąją pilį

Ekskursija po Varšuvos Karališkąją pilį pravęs mano kolegė – gidė Valentina. Eksursija galima rusų k. Užsakyti galima per mano puslapį el. paštu: atraskvarsuva@gmail.com

Individualiai parengtos ekskursijos

Šeimoms ir mažoms grupėms iki 10 žmonių siūlau specialiai tik Jums parengtus ekskursijos maršrutus. Maršruto parengimas įskaičiuotas į ekskursijos kainą.

Viešbučio rezervavimas grupėms

Parinksiu ir rezervuosiu viešbutį Jūsų viešnagei Varšuvoje. Viešbučių pasirinkimas nuo turistinės klasės iki prabangių 5* viešbučių. O gal užmiesčio poilsis? Parinksiu optimaliausią variantą!

Restoranų rezervavimas

Bendradarbiauju su keliais Varšuvos restoranaias, kurie siūlo skirtingą virtuvę – europietišką, lenkišką, gruzinišką. Mielai padėsiu rasti bei rezervuoti geriausią vietą Jums!


UŽSAKYTI SPECIALŲ PASIŪLYMĄ