Ekskursijos po Varšuvą

Pirmą kartą Varšuvoje? O gal jau esate buvę daug kartų, bet vis neradote laiko pamatyti miestą? O gal tiesiog girdėjote, kad verta užsukti į Varšuvą visam savaitgaliui? Mano siūlomos ekskursijos po Varšuvą yra puiki galimybė pamatyti Lenkijos sostinę. Prisijunkite!

Visas eksursijas galima jungti, maišyti bei modifikuoti.

Papildomos paslaugos: viešbučių rezervavimas, maitinimo organizavimas, biletų į muziejus rezervavimas

Grupėms virš 30 žmonių rekomenduoju gidų sistemą (imtuvas su mikrofonu ir vienkartinės ausinės kiekvienam dalyviui). Jeigu neturite savo sistemos, parūpinu vietoje.

Ekskursijos po Varšuvą lietuviškai

Varšuvos ekspresas

Ekskursijos metu pamatysite Varšuvos Senamiestį ir jo svarbiausias vietas, tokias kaip Pilies aikštė – Žygimanto III Vazos kolona – Karališkoji pilis – Turgaus aikštė – Barbakanas – Kanonia – Katedra – Šv. Onos bažnyčia. Pažadu, kad po ekskursijos jau kursite planą, kaip ir kadą į Varšuvą sugrįžti ir skirti miesto pažinimui daugiau laiko.

  • Trukmė: iki 2 val.
Ekskursijos po Varšuvą lietuviškai

Karališkasis traktas

Ekskursija tinka tiems, kurie planuoja Varšuvoje praleisti kiek daugiau laiko ar norėtų pamatyti ne tik pagrindines turistines vietas. Be svarbiausių Senamiesčio vietų, tokių kaip Pilies ir Turgaus aikštės praeisime per Krokuvos Priemiesčio gatvę (Adomo Mickevičiaus paminklas, Prezidento rūmai, Bristolio bei Europos viešbučiai, universitetas, Šv. Kryžiaus bažnyčia, mokslo akademija, Koperniko paminklas).

  • Trukmė: iki 3 val.
Ekskursija lietuviškai po Varšuvos senamiestį

Varšuva neskubant

Penkios valandos pralėks taip greitai, kad net nepastebėsite kaip spėsite įsimylėti į Varšuvą. Unikalus Senamiestis, miesto svetainė – Krokuvos Priemiestis, vienas didžiausių parkų Europoje – Lazienkų parkas bei miesto paslaptys tai tik dalis ekskursijos. Jeigu norite įsijausti į miestą, šis variantas yra geriausias – galime drąsiai sustoti ledų, kavos ar varšuvietiško karšto šokolado. Jeigu bus noro ir galimybės naudotis transportu, tikrai spėsime pamatyti ir šiuolaikinę miesto širdį – Warsaw Spire dangoraižį bei Europos aikštę.

  • Trukmė: iki 5 val.
Ekskursija lietuviškai po Varšuvos senamiestį - Vilanovo rūmai ir parkas

Vilanovo rūmai ir parkas

Beieškantiems Varšuvos Krališkosios, tikrosios, originaliosios Vilanovo rūmai ir parkas turi atsirasti Jūsų plane. Vienintelė Varšuvos Karališkoji rezidencija bei parkas, kur išliko prieškariniai baldai, interjero apdaila bei patys rūmai. Aplankyti galime tiktai parką, bet rekomenduoju įtraukti ir pačius rūmus. Ekskursiją galima jungti su ekskursijomis “Varšuvos ekspresas” ar “Karališkasis traktas”. Atskirai mokami yra įėjimo bilietai.

  • Trukmė: iki 2,5 val.
Ekskursija lietuviškai po Varšuvos senamiestį - Lazienkų parkas

Lazienkų parkas

“Varšuvos plaučiais” vadinamas parkas užima net 76 ha ir užburia kiekvieną, kuris čia patenka. Pasivaikščiojimo metu užkopsime į kalvą, kur stovi paslaptingas paminklas, susijęs su Lietuva, pamatysime įžymius Rūmus ant vandens, paklausisime F. Chopino muzikos bei susipažinsime su vietiniais gyventojais. Ekskursiją galima jungti su ekskursijomis “Varšuvos ekspresas” ar “Karališkasis traktas”. P.S. nepamirškite paimti su savimi lazdynų riešutų pakelį!

  • Trukmė: iki 1,5 val.
Ekskursija lietuviškai po Varšuvos senamiestį

Jūsų eksursiją

Tematinės ekskursijos – Varšuvos žydų istorija, Varšuvos modernizmas, Varšuvos Praha, apsilankymas Kultūros bei Mokslų rūmuose ir kita.

  • Trukmė: pagal poreikį

Su planu po Varšuvą

Specialiai tiems, kurie mėgsta pažinti miestą savarankiškai. Individualiai parengtas planas leis miegautis pasivaikščiojimu po Varšuvą nesukant sau galvos apie tai kur pavalgyti, kur nueiti, ką dar pamatyti.


Užsakyk savo ekskursiją po Varšuvą

atraskvarsuva@gmail.com
+48 503 505 819