Išpardavimai – didžiausi Varšuvos prekybos centrai

Išpardavimai Varšuvos prekybos centruose įsibigėjo ir jau kai kur nuolaidos siekia net iki -70 %! Taigi, verta užsukti bent jau į vieną (arba keletą) ir pasinauduoti galimybe atnaujinti garderobą.

Visų pirmą, apie ką reikia prisiminti, Lenkijoje visi sekmadieniai (išskyrus paskutinį mėnesio siekmadienį) yra ne darbo dienos. Užtat daugelis prekybos centrų turi prailgintas darbo valandas šeštadieniais. Visi mano siūlomi prekybos centrai yra pačioje Varšuvoje ir lengvai pasiekiami miesto transportu.

PC “Arkadia” vienas didžiausių, lengvai pasiekiamas iš centro ar senamiesčio. Visos parduotuvės eina ratu per 2 aukštus, pasiklisti neįmanoma. Čia pat galima ir pavalgyti arba nueiti į kiną. Jeigu kas norėtų apsipirkti ne tik rūbų, pirmame aukšte rasite statybinių prekių parduotuvę “Leroy Merlin”, eletroninės ir buitinės technikos parduotuves “RTVEuroAGD” ir “MediaMarkt” ar maisto prekių supermarketą “Carrefour”. Vaikai liks sužavėti žaidimų aikštelę prie prekybos centro, a jauni tėvai vaiko ir tėvų kabariu kur galima ramiai pamaitinti vaiką patogiame krėsle, pašildyti maistelį ar pakeisti sauskelnius. Beje, toks kamabris jau po trupučiuk tampa standartu visoje Lenkijoje.

PC “Zloty Tarasy” verčiasi kaip “Auksinės Terasos” ir randasi pačiame Varšuvos centre, prie pat Centrinės traukinių stoties. Išsiskiria labai įdomiu, stikliniu stogu. Čia nerasite labai didelių parduotuvių, bet yra pagrindiniai, visiems gerai žinomi brendai – H&M, Reserved, Mango, Zara, Orsay, CCC ir kt.

PC “Galeria Mlociny” naujausiais, atsidaręs vos prieš porą mėnesių ir sakoma, kad didžiausias. Patogus susisiekimas metro – reikia išlipti galutinėje “Mlociny” stotyje ir jau esate vietoje. Po parduotuviū apsilankymo nepaigailėkite laiko ir pasikelkite ant stogo – čia Jūsų laukia staigmena – tikrų tikriausias sodas! Beje, vos 10 min tramvajumi nr 2 link “Nowodwory” yra dar viena galeria – “Galeria Polnocna”, kur ant stogo yra ne tik sodas ir vaikų žaidimų aikštelė bei ir vienintelis Varšuvoje “Drugelių pasaulis”.

PC “Galeria Mokotow” išsiskiria tuom, kad be pagrindinių, visiems gerai žinomų parduotuvių, antrame aukšte rasite visą eilę prabangesnių, tokių kaip “Dior”, “Hugo Boss”, “Lacoste”, “Michael Kors” ir pan.

Dar verta paminėti išparduotuves – “Factory Outlet Ursus” ir “Factory Outlet Annopol”.

Sėkmingo apsipirkimo!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s