Kur apsistoti Varšuvoje: viešbučiai, vieta, rezervacijos

Važiuojame į Varšuvą! Puiki mintis ir, svarbiausia, lengvai įgyvendinama. Belieka tik išspręsti klausimą – o kur apsistoti?

Taigi, viskas priklauso.

Jeigu važiuojate trumpam, vos vienai, dviem dienoms, nakvynės ieškokite centre arba Vidurmiestyje. Lenkiškai būtų “Centrum” arba “Śródmieście”. Senamiestyje žiūrėkite palei gatves Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Świętokrzyska. Apsistojant centre drąsiai galite palikti mašiną parkinge, nes visur nueisite pėsčiomis arba nuvažiuosite miesto transportu.

Paminėsiu tik keletą vidutinės klasės viešbučių – Gromada, Metropol, Motel One, Ibis Stare Miasto, Mercure Centrum, Hampton by Hilton.

Iš brangesnių 4* ir 5* viešbučių – NYX, hotel Warszawa, Europejski, Bristol, PURO Warszawa, Marriott, hotel Polonia Palace, InterContinental (o kaip gi be jo).

Jeigu ieškote labai biudžetinio varianto verta peržiūrėti privačių apartamentų nuomos pasiūlą bei hostelius. Pvz. hostelTatamka” ar toks įdomus variantas kapsulinis hostelis “Kapsuła Hostel“.

Kiek toliau nuo centro

Jeigu esate pripratę prie mašinos ir atstumas jums ne toks svarbus, ieškokite viešbučių kiek toliau nuo centro. Galima rasti gerą 3* ir 4* viešbutį už tikrai prieinamą kainą.
Kaip pavyzdys kur ieškoti – Domaniewska / Suwak / Konstruktorska / Postępu gatvių kvartalas. Iki centro galima nuvažiuoti tramvajumi per maždaug pusvalandį, šalia yra didelis prekybos centras “Westfield Mokotów”, daug restoranų, kavinių.

Viešbučiai – Holiday Inn Express Mokotów, hotel “Focus”, Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, Vienna House, Hampton by Hilton.
Ir tegu garsūs vardai jus negąsdina, kainos pagal Varšuvos standartus yra normalios.

Apsistokite palei metro linijas

Be mašinos ir viešbučių kainos centre netinka? Žiūrėkite apgyvendinimą palei metro linijas. Varšuvoje turime dvi metro linijas, kurios susikerta Świętokrzyska metro stotyje. O iš čia ir Senamiestis ir visas centras lengvai pasiekiamas pėsčiomis.

Varšuvos viešasis transportas: https://povarsuva.lt/2019/12/26/varsuvos-miesto-transportas/

O kur rezervuoti?

Pagrindinis būdas tai booking.com. Kaip bebūtų, bet tai yra populiariausias rezervavimo portalas.

Patarimas: jeigu dėl kažkokių tai priežasčių nenorite rezervuoti per bookinga, kreipkitės į pasirinktus viešbučius tiesiogiai. Dažnai galima gauti kiek geresnę kainą ar palankesnes sąlygas.

Antra vieta: travelist.pl
Tai puslapis, kuriame galite rasti specialius viešbučių pasiūlymus visoje Lenkijoje. Dažnai į pasiūlymą jau yra įtraukti pusryčiai, vakarienė ar parkingas.

Trečia vieta: airbnb.com
Jeigu esate pripratę apsistoti apartamentuose, ieškokite per airbnb.

Beje, jeigu keliaujate su didesne kompanija, kreipkitės tiesiogiai į mane. Bendradarbiauju su keliais viešbučiais Varšuvoje ir grupėms turiu “savo” kainas.

Su planu po Varšuvą

Specialiai tiems, kurie mėgsta pažinti miestą savarankiškai. Individualiai parengtas planas leis miegautis pasivaikščiojimu po Varšuvą nesukant sau galvos apie tai kur pavalgyti, kur nueiti, ką dar pamatyti.

Povarsuva.lt tai asmeninis non-profit projektas, kur dalinuosi patarimais ir savo žiniomis apie Varšuvą. Jeigu pasinaudojote patarimais ar radote naudingą informaciją, pasidalinkite su kitais palikdami atsiliepimą puslapyje, FB paskyroje arba pasidalindami savo FB puslapyje. Ačiū!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s