Kur pavalgyti Varšuvoje?Nebūtinai lenkiškos virtuvės

Važiuojant į Lenkiją ir galvojant apie vietinę virtuvę, kiekvienas turi galvoje didžiules porcijas su daug priedų – kopūstai, bulvitės fri, įvairios salotos ir dar daug kitų čia popoliarių skanėstų.

Taip, absoliučiai sutinku, kad būnant Lenkijoje būtina bent jau vienus pietus ar vakariene praleisti Lenkiškos virtuvės restorane.

Iš kitos pusės, savo kelionės tikslu pasirenkant Varšuvą, verta į ją pažiūrėti kita akimi – kaip į vieną iš greitai besivistančių Europos sostinių, kur pasaulinių virtuvių įvairybė yra tikrai plati. Pristatau tik mažą jų dalį – 3 vietos 4 vietas, kur man teko apsilankyti per pastarąsias keletą savaičių.

Dėmesio! Papildyta! Nauja!

Dar daugiau pasiūlymų čia: Kur pavalgyti Varšuvoje II dalis

Jau apmokėjus sąskaitą supratau, kad nepadariau nei vienos nuotraukos maisto, to fantastiško maisto! O ką tai gali reikšti? Tik vieną – būtinai čia sugrįšiu 🤗

Restauracja Rusiko vienas pirmųjų Varšuvoje restoranų su tikra namine gruziniška virtuve (gamina savininko mama), greitai bus galima paragauti ir savo vyno (vynuogės jau auga Gruzijoje). Beje, restorano virtuvė yra atvira ir labai smagu yra stebėti su kokia meile yra gaminamas maistas! Ir dar, būčiau pamiršusi – vyno taurei pritupkite Kilimų salėje, kur savaitgaliais groja gyva muzika.

Kur rasti? al. Ujazdowskie 22 (peščiomis nuo Trijų Kryžių aikštės arba autobusais iš Senamiesčio 180, 116, 503, 518)

Efes kebab

Efes kebab – tai nėra šiaip sau eilinis kebabas. Tai yra pirmas kebabas Varšuvoje, kuris čia veikia nuo 1994 m. Mėsą yra ruošiama pagal specialų užsakymą, yra aukščiausios kokybės ir verta savo kainos (kuri tikrai “nesikandžioja”). Kur rasti? Varšuvoje veikia 2 restoranai:

  • ul. Francuska 1 (autobusai 509, 117, 138), rajonas Saska Kępa
  • Al. Niepodległości 80 (metro Racławicka), rajonas Mokotów

La Syrena – čia tikrai galima pasijausti kaip Meksikoje. Aplinka, maistas, muzika – viskas tai sukuria atmosferą, kur gali tiesiog atsipalaiduoti ir džiaugtis skoniu. Be to, verta paragauti čia pat prie Jūsų gaminamu kokteilių, kurie ne tik liks atmintyje dėl nepakartojamo skonio, bet ir nudžiugins akį. Kur rasti? Pačiame Varšvos centre:

  • Piękna 54 (metro “Politechnika”)

ShrimpHouse – tikėjausi labiau restorano, nei kažko a’la bistro, bet ar tai  svarbu? Šiuo atveju tikrai ne! O gal net ir gerai, nes visi užsakimai vykdomi labai greitai. Menu yra pastovus, tačiau būna papildomų dienos patiekalų. Vienu žodžiu, jeigu esate krevečių megėjai, tai yra vieta, kur būtinai turite užsukti. Tuo labiau, kad besivaikščiuojant Krokuvos Priemesčio gatve. užtenka pasukti link Tamka gatvės, praeiti porą šimtų metrų ir krevečių rojus bus prieš Jūsų akis.

  • Tamka g. 45a (Centras, metro “Nowy Świat-Uniwersytet”)

2 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s