Kur pavalgyti Varšuvoje? 2 dalis. Ramenas, veganiškas sushi ir vietnamietiška virtuvė.

Viskas šalia, pačiame Varšuvos centre ir jeigu kas nepatinka ar baugina eilė galima drąsiai keisti vietą.

Rameno mėgėjams turiu du pasiūlymus. Abidviejų vietų mankamentas – eilės. Bet iš kitos pusės tai tik parodo, kad čia kokybė verta tų kelių minučių laukimo.

UKI UKI – japoniško maisto restoranas, kur makaronus udon gamina čia pat jums matant, rameno kvapas jaučiamas tik priėjus restoraną, o skonis toks, kad norisi čia grįžti ir grįžti ir… žodžiu, supratote. Jeigu visgi eilė atrodo per ilga, o pilvukas jau labai prašo maisto, sukite link ARIGATOR. Čia vietos dar mažiau, bet palei mano nuomonę, ramenas čia arčiausiai primena Japonijos skonį (buvau, ragavau, mačiau savo akimis). Dėmesio – nuo 16 val. iki 17 val. restoranas uždaromas techninei pauzei. Man porą kartą jau teko pabučiuoti duris ir sukti link šalia esančio meksikietiško restorano, apie kurį rašiau anksčiau.

MEKSIKIETIŠKAS RESTORANAS VARŠUVOJE

Besiliekant Japonijos kultūroje, siūlau paragauti sushi. Svarbiausia turėti nustatymą, kad tai bus skanu ir netikėta. Kodėl? O gi, prie jumis vegan sushi! YOMIKO sushi restoranas sugeba nustebinti, pajudinti visus skonio receptorius ir išmoka plačiai atverti akis į naujoves. Nors pripažinsiu, man užtruko gerą pusmetį priimti tą vienintelį teisingą sprendimą ten apsilankyti.

Vietnamietiška virtuvę Varšuvoje atstovauja VIETNAMKA bei OH MY PHO. Bent jau man. Be abejo, vietnamiškų restoranų Varšuvoje yra daug daugiau. Abidvi vietos siūlo skanią sriubą Pho (porcijos tikrai didelės), žymus visame pasaulyje suktinukus, pvz. “spring rolls” (menu ieškokite pozicijos “sajgonki”, nes būtent taip jie vadinami Lenkijoje) bei skirtingų rūšių virtinukus. Skanaujant vietnamiškų patiekalų reikia priprasti prie citrinžolės ir kalendros skonio. Vienu žodžiu, skanu!

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s