Kavinių tinklai Varšuvoje: kava, sumuštiniai ir ne tik

Varšuvos kavinės siūlo didelį pasirinkimą gėrimų, užkandžių bei skanėstų. Tik kiekvienas turistas, kuris atvažiuoja į miestą pirmą kartą, susiduria su pasirinkimo problema ir trupučiuk bijo patekti į vietą, kur bus neskanu, brangu, nejauku ar šiaip keista. Todėl šį kartą pristatau patikrintus variantus – kavinių tinklus, kur kokybė bus garantuota, o kaina nesikandžioja. Adresų nebus, nes tas kavines rasite be problemų.

Green Caffe Nero – kavinių tinklas, kurį rasite ant kiekvieno kampo. Drąsiai užsukite, būsite maloniai nustebinti jaukumo, pyragų skonių ir didelių kavos ir arbatos pasirinkimu. Kavos kaina nuo 12 iki 16 zl, pyragai apie 15 zl. Verta paklausti apie dienos pasiūlymus, pvz. kava ir tortolietė (saldi arba sūri) kainuos iki 20 zl.

Costa Coffee – viskas labai panašiai kaip ir Green Nero Cafe, tik mažiau jaukumo (bet čia skonio reikalas) ir kainos porą zl aukštesnės. Nors čia reikia pažimėti, kad turi labai skanų desertą – “rurka z kremem” vos už 6 zl. Tinklas yra tarptautinis, dėl to net pieno lygis capuccino ar latte kavoje bus identiškas – per du pirštus.

Starbucks – taip, Varšuvoje yra 🙂 Leisite, kad nieko nerašysiu. Tik paminėsiu kad arčiausiai senamiesčio kavinės ieškokite Nowy Swiat gatvėje.

Galeria Wypiekow – kažkas tarp kavinės ir kepyklos. Kiekvienoje gausite kavos išsinešti už porą zl, skanių bandelių ir duonos, šviežiai spaustų sulčių bei karštos picos gabaliukų. Keliuose vietuose yra didelis pasirinkimas čia pat kepamų blynų su įdarų. Patikėkite, galima prisivalgyti. Netoli senamiesčio rekomenduoju vietą prie Teatro aikštės bei Jeruzalės alejuose netoli metro Centrum.

Etno Cafe – labai gera alternatyva visoms jau paminėtoms kavinėms. Kodėl? O gi todėl, kad čia rasite skanios kavos (klasikinės kaip capuccino ar americano bei chemex’a arba V60), vyno, alaus, pyragų pasirinkimą bei sumuštinių.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s