Varšuva – geriausi ir nebrangūs viešbučiai

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų – kur nebrangiai ir geriausiai sustoti Varšuvoje? Viešbučių bei kitų apgyvendinimų vietų pasirinkimas Varšuvoje yra tikrai didelis. Kaip susigaudyti ir ką pasirinkti?

  • viešbutis “Gromada” – pačiame centre, porą žingsnių iki Krokuvos Priemiesčio ir Naujojo pasaulio gatvių.
  • viešbutis “Logos” – prie pat Viskis ir porą minučių pėsčiomis iki Koperniko mokslo centro. Iki senamiesčio galima nueiti pėsčiomis per 15-20 min arba pavažiuoti vieną stotelę metro.
  • “Ibis” tinklo viešbučiai – jų yra keletas visoje Varšuvoje. Skiriasi žvaigždutėmis ir atstumu iki centro / senamiesčio. Arčiausias senamiesčio yra “Ibis Statė Miasto”.
  • viešbutis “Campanile” – arčiau verslo centro, iki centro ar Naujojo pasaulio gatvės galima nuvažiuoti tramvajais. Iki pačio senamiesčio širdies, Pilies g., važiuoja du tiesioginiai autobusai.
  • viešbučiai “Portos”, “Aramis”, “Artemis” – tik jeigu planuojate važiuoti mašina. Bet kainos yra tikrai patrauklios.

Ką dar verta žinoti?

Be viešbučių, aišku, dar yra hostelių, apartamentų bei kambarių nuoma. Rezervuojant viešbutį, verta patikrinti kainas per booking.com ir tiesiogiai užklausti viešbučio.

Jeigu nebijote visuomeninio transporto ir ieškote geresnės kainos, verta tikrinti viešbučius palei metro linijas arba žiūrėti, kad šalia būtų tramvajus važiuojantis per “pl. Bankowy” ar “Stare Miasto” stoteles.

Skaityti daugiau: Varšuvos visuomeninis transportas

Nebūtina užsakyti nakvynę su pusryčiais. Geriau žiūrėti pasiūlymą su “aneks kuchenny”, t. y. su virtuvėle. O jeigu gaminti nenorite, pusryčių pasirinkimas Varšuvoje yra tikrai labai platūs.

Smagaus pobūvio Varšuvoje!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s