Romantiška Varšuva

Ar Varšuva gali būti romantiška? Ar tame miesto pilkume galima atrąsti meilę ir pajausti drugelius pilve? Nors vis dar kartais pabrėžiu, kad į Varšuvą sunku įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, vis dažniau matau nesupratymą mano svečių iš viso Pasaulio kampelių akyse. Ir tada mane apima be galo malonus jausmas ir didelis pasididžiavimas už miestą, kuris jau yra mano ir yra manyje.

Senamiesčio gatvelės bei aikštės tikrai gali nustebinti savo jaukumu. Tarp mano mėgstamiausių – takelis palei Barbakano gynybinę sieną (miestas iš viršaus visada atrodo kitoks, įdomesnis ir labiau viliojantis), Naujamiesčio Turgaus aikštė bei Dawna gatvė jungianti senamiesčio apžvalgos aikštelę Gnojna Gora su Kanonia aikšte. Kamienne schodki gatvė susidedanti iš daugiau nei 70 laiptelių pavakarėje kai sužimba gatvės apšvietimas yra tiesiog užburianti.

Po pasivaikščiojimo apšilimui siūlyčiau kavos puodelio su specialiai Varšuvai sukūrtais pyragaičiais “W-Z” arba “Zygmuntowka”. Čia pat, Senamiestyje, pyragėlius siūlo kavinė “Staromiejska” arba “Camargo”.

Daugiau kavinių, kur ruošiama “specialty” kava – peržiūrėti.

Pietums arba vakarienei persineškite į Poznanska gatvę, kur kiekvienas ras patiekalus savo skoniui. Prabangesnę vakarienę siūlo “Bez Tytulu”, Vietnamo virtuvę “Wietnamka”, meksikietišką virtuvę – “La Sirena”, o japonišką “Arigator”. O gal negalite susitarti dėl virtuvės? Nesmagu būtų piktis tokią meilės apsupta dieną. Varšuva siūlo idealią išeitį – Koszyki halę, kur kiekvienas tikrai ras kaip patenkinti savo skonį, o staliukai yra dalinami tarp visų restoranų. Klausimas išspęstas!

Kas toliau? O gal SPA? “Sante” studija tik suagusiems padės atsipalaidoti, o baseinas 43 “InterContinental” viešučio aukšte užtikrins kvapą gniaužiančią miesto panoramą.

O kaip dėl kino? Dauguma filmų siūlo originalią filmo kalbą, taigi su filmais anglų kalba neturėtų kilti sunkūmų. Varšuvoje dar išliko keli tikri kinoteatrai, kurių atmosfera primena senesnius laikus. Užsukite į kino “Muranow” arba “Luna”.

O gal kažko paslaptingesnio? Kad ne taip akivaizdžiai ir kad ne kiekvienas galėtų ten patekti? Varšuva ir tokius pojūčius gali pasiūlyti – “paslėpti barai”, apie kuriuos jau rašiau prie kažkurį tai laiką – rinkitės ir maloniai leiskite laiką.

Visos vietos aprašytos čia – paslėpti barai

Ką bepesirinktumėte galite būti užtikrinti, kad Varšuva jus maloniai nustebins ir parodys savo paslėptą įvaizdį. Ir taip, Varšuva yra tikrai tinkantis miestas Valentino dienos savaitgaliui praleisti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s