Su planu po Varšuvą – padėsiu Jums suplanuoti kelionę!

Pristatau mano naujausią projektą, sukurtą specialiai tiems, kurie mėgsta pažinti miestą savarankiškai. Savarankiškai, bet su konkrečiomis nuorodomis į ką verta atkreipti dėmesį vaikščiuojant po Varšuvą.

Individualiai parengtas planas leis miegautis pasivaikščiojimu po Varšuvą nesukant sau galvos apie tai kur pavalgyti, kur nueiti, ką dar pamatyti. Tai nėra gidas, kuris sakys Jums “pažiūrėkite į kairę, pažiūrėkite į dešinę” ar ekskursija kur kartu su Jumis dalyvaus dar 40 žmonių. Tiesiog einate savo tempu, savo kompanija.

Ką gaunate?

Gaunate 5-15 puslapių e-booką .pdf formatu, kurį patogu atidaryti telefone ir taip tyrinėti miestą. Kiekvienas planas yra sudarinėjamas atskirai!

Kam tinka labiausiai?

Planus pradėjau kurti su mintimi apie šeimas ar nedidelias draugų kompanijas (iki 10-15 žmonių).

Kaip užsakyti ir kiek kainuoja?

Visa informacija yra surašyta čia. Atkreipkite dėmesi, kad jeigu norėtumėte gauti kuo tiksliau jums pritaikytą planą, verta rasti 15 min laiko ir atsakyti į pateiktus klausimus.

O jeigu norėčiau kažką specialaus?

Prašau! Per daugiau nei 6 darbo metus, esu organizavusi šokių pamoką, Kalėdinį vakarėlį, bernvakarį, mergvakarį, teatro lankymus, ekskursijas darželinukams, šeimos suvažiavimą, įmonės vakarėlius, muziejų bilietus, degustacines vakarienes ir dar daug kitų įdomių programų. Tiesiog kreipkitės!

Koperniko mokslo centras

Koperniko mokslo centras Varšuvoje yra viena lankomiausių vietų. Sužinok kaip rezervuoti bilietus, ką veikti viduje ir kitą naudingą informaciją.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s